میناردیــنو | MINARDINO

به این مطلب امتیاز دهید:

۵/۵

چرا استند عمودی لپ تاپ؟

پایه لپ تاپ وسیله‌ای ساده است که لپ تاپ شما را به صورت عمودی نگه می‌دارد.  این وسیله به شما این امکان را می‌دهد که لپ تاپ خود را بدون نگرانی از ایمنی آن روی میز قرار دهید.

یک استند لپ تاپ معمولی (افقی) به طور هم زمان از دو دستگاه پشتیبانی نمی‌کند. نگه دارنده لپ تاپ عمودی یک پایه قابل تنظیم است که می‌تواند تا دو لپ تاپ را به طور همزمان در خود جای دهد.

استند عمودی لپ تاپ پایه ای پایدار برای لپ تاپ شما فراهم می‌کند و به شما امکان می‌دهد آن را در هر نقطه از میز خود قرار دهید. و از آنجایی که آنها می‌توانند دو دستگاه را در خود جای دهند، دیگر نگران یافتن فضای اضافی نخواهید بود.

این مقاله را بخوانید تا متوجه اهمیت داشتن یک استند عمودی برای لپ تاپ خود بشوید.

استند عمودی لپ تاپ

آیا من به یک استند عمودی لپ تاپ نیاز دارم؟

اگر اغلب از لپ تاپ خود به همراه یک مانیتور استفاده می‌کنید، باید به فکر تهیه آن باشید. این کار استفاده از رایانه را بسیار لذت بخش‌تر می‌کند. یکی از بهترین بخش‌های استفاده از استند عمودی لپ تاپ این است که فضایی کاملا مینیمال را روی میز شما ایجاد می‌کند.

چطور بفهمم که به یک پایه عمودی لپ تاپ نیاز دارم یا خیر؟

اولین چیزی که باید به آن فکر کنید این است که چند بار در طول روز از لپ تاپ خود استفاده می‌کنید و چقدر به یک میز تمیز نیاز دارید؟

آیا مانیتور و رایانه شخصی ستاپ اصلی شما را تشکیل می‌دهد و لپ تاپ در طول روز گاهی استفاده می‌شود؟ یا همیشه و همیشه در حال کار با لپ تاپ خود هستید؟

اگر شما هم روی میز خود مانیتور دارید و اغلب از آن ها استفاده می‌کنید، پایه لپ تاپ عمودی ابزاری عالی برای نگهداری لپ تاپ شما در هنگام استفاده از مانیتور و کیبورد است.

هر چند وقت یک بار به یک میز تمیز نیاز دارید؟ اگر جدا کردن لپ‌تاپ از روی میز کاری است که باید انجام دهید، یک پایه لپ‌ تاپ عمودی می‌تواند گزینه مناسبی برای نگه داشتن آن روی میز باشد تا فضای کمی اشغال کند و در نزدیکی روی میز با اشغال کمترین فضا در جای بسیار امنی باشد.

هنگامی که لپ تاپتان را در یک استند عمودی مناسب قرار می‌دهید فضای میز شما باز می‌شود و می‌توانید هر طور که می‌خواهید از میز مرتب و تمیز خود استفاده کنید. چه برای انجام کارهای دستی، نوشتن، مطالعه کتاب، یا حتی گشتن در اینترنت یک میز مرتب و خلوت یک نیاز ضروری است.

مزایای استفاده از استند عمودی لپ تاپ چیست؟

دلایل زیادی وجود دارد که چرا باید روی پایه لپ تاپ عمودی سرمایه گذاری کنید. در اینجا برخی از مهمترین آنها آورده شده است:

 

  • کامپیوتر شما را ایمن نگه می‌دارد

هنگامی که لپ تاپ خود را بدون مراقبت روی میز رها می‌کنید، در برابر ضربه و ریختن مایعات مثل چای و قهوه در امان نیست، ولی با قرار دادن لپ تاپ در یک پایه عمودی می‌توانید مطمئن باشید که رایانه‌تان از این گزندها در امان است.

  • دسترسی آسان تر به مانیتور

 پایه لپ تاپ عمودی به شما امکان می دهد از هر زاویه ای به مانیتور خود دسترسی داشته باشید. وقتی نشسته اید، بدون اینکه سر خود را به اطراف حرکت دهید، به راحتی می‌توانید به میز خود مسلط باشید.

  • جای مشخصی برای لپ تاپ

از آن جایی که پایه لپ تاپ عمودی فضای زیادی را روی میز اشغال نمی‌کند نزدیک دیگر دستگاه‌‌های شما می‌ماند و دیگر به دنبال نخواهید گشت.

  • امکان استفاده از چند مانیتور

یک استند عمودی لپ تاپ می‌تواند با کاهش فضای مورد نیاز برای نگهداری لپ تاپ فضای بیشتری به کاربرانی بدهد که می‌خواهند از بیش از یک مانیتور روی میز خود استفاده کنند.

  • راحتی هنگام تمیز کاری

با توجه به این که پایه عمودی جای کمی می‌گیرد و همینطور لپ تاپ در آن همیشه به صورت در بسته قرار دارد صفحه و کیبورد آن خاک نمی‌گیرد و اثر انگشت نیز روی آن نمی‌ماند و این موضوع گرد گیری محیط و لپ تاپ را تسریع می‌کند و همین طور از مستهلک شدن لپ تاپ جلو گیری می‌کند.

  • آزاد سازی فضای میز برای وسایل ضروری

استند لپ تاپ عمودی این امکان را به شما می‌دهد که لپ تاپ خود را در فضایی فشرده‌تر نسبت به پایه‌های لپ تاپ سنتی نگهداری کنید. با این کار فضای با ارزش میز آزاد می‌شود که می‌توانید از آن برای چیزهای دیگری مانند کتاب، استند کاغذ و جامدادی استفاده کنید.

  • از صفحه نمایش شما محافظت می کند

 لپ تاپ ها تجهیزات گران قیمتی هستند.  آنها مستعد آسیب هستند، به خصوص اگر روی سطوح سخت بیفتند.  با قرار دادن لپ تاپ خود در یک پایه عمودی، از آن در برابر خط و خش و شکستگی محافظت می‌کنید.

  • منظم و شیک بمانید

با یک پایه لپ تاپ عمودی، میز شما مرتب و تمیز به نظر می‌رسد.  همه چیز را مرتب نگه می‌دارد و میز شما را شیک نشان می‌دهد.

برخی ویژگی‌های استند عمودی لپ تاپ میناردیـــنو:

۱- امکان تغییر آسان فاصله دیواره‌ها برای تنظیم آن به اندازه هر نوع لپ تاپی از تمام برندهای موجود در دنیا.

۲- امکان نگهداری از دو لپ تاپ به طور همزمان بخاطر داشتن ۳ دیواره قابل تنظیم.

۳- امکان حذف یا اضافه هر کدام از دیواره‌ها به دل خواه برای استفاده از یک دستگاه یا دو دستگاه.

۴- متریال استفاده شده از بهترین نوع چوب طبیعی با موج‌های طبیعی زیبا.

۵- استفاده از فولاد ضخیم در قسمت زیرین پایه برای افزایش ثبات و پایداری.

۶- استفاده از لایه محافظ نمدی روی تمام سطوحی که با لپ تاپ در تماس هستند برای جلوگیری از هر نوع خط و خش و آسیب.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.