میناردیــنو | MINARDINO

داستان ما

Minardino-about-us-logo

ستاره شدن در محدودیت!

ایده اولیه میناردیـــنـو در نبود اکسسوری برای چیدن ست‌آپ های هیجان انگیز شکل گرفته است. میناردینو با ترکیب فلز و چوب توانسته محصولاتی سرسخت و در عین حال دلپذیر تولید کند که در رقابت با تولیدات مشابه خارجی هستند.

 

چوب و فلز ترکیب تازه‌ای نیستند اما این میناردینوست که برای اولین بار توانسته از بهترین ویژگی های این ترکیب برای تولید اکسسوری اداری منحصر به فرد، استندهای متنوع و… استفاده کند.

میناردینو همواره به دنبال تولید اکسسوری‌های با کیفیت، با دوام و خاص و همچنین در پی تکمیل ست‌آپی بی نقص برای کاربران خود می‌باشد.

پروسه تولید هر محصول با نیاز سنجی اولیه آغاز شده و با تست‌های فراوان مشکلات احتمالی هر محصول برطرف می‌شود. در حقیقت این به روز بودن و کیفیت بی‌همتا در کنار ظرافتی مثال زدنی میناردینو است که آن را از بقیه برندها متمایز می‌کند.

ماموریت

امروزه بخش زیادی از زندگی ما وابسته به پشت میز نشینی و کار با سیستم های کامپیوتری است. هدف میناردینو تبدیل محیط کار شما به محیطی زیبا تر، کارا تر و با بهره‌وری بیشتر است.

با تلفیق طراحی خلاقانه و همچنین ارگونومیک و استفاده از المان های طبیعی مانند چوب و فلز میناردینو نه تنها محیط بلکه ماهیت کارکردن را هم برای شما دلچسب می‌کند.

چشم انداز

ساخت و تولید محصولاتی خلاقانه و کاربردی، همچنین استفاده از با کیفیت ترین متریال و نوآوری برای تولیدات پایدارتر و محیط زیستی تر تا نهایتا بتواند محیط کار را به محیطی لذت بخش و پویا تبدیل کند.