میناردیــنو | MINARDINO

به این مطلب امتیاز دهید:

۵/۵

۳ مزیت استفاده از چوب در فضای کار

به محض عبور از آستانه زندگی بزرگسالی، بیشتر وقت شما صرف کار می‌شود. هنگامی که یک شغل اداری دارید، به این معنی است که ساعت های زیادی را در یک اتاق کوچک می‌گذرانید. به خاطر بهره‌وری خود و، صادقانه بگویم، سلامت عقل شما، باید دفتر خود را به مکانی تبدیل کنید که از بودن در آن لذت می‌برید. یکی از بهترین راه ها برای انجام این کار؟ استفاده از چوب در محیط کار است!

بیایید نگاهی بیندازیم که چگونه عناصر چوبی در طراحی داخلی شما می توانند به شما در ایجاد یک خانه یا دفتر تجاری راحت و سازنده کمک کنند.

چوب در فضای کار

چوب به ایجاد فضای کاری جذاب تر کمک می‌کند

هنگامی که از چوب در طراحی داخلی استفاده می‌شود، احساس آرامش و گرما را القا می‌کند.  این یک واکنش طبیعی و تقریباً فیزیولوژیکی است که توسط ارتباط ما از چوب با طبیعت ایجاد می‌شود. احاطه شدن توسط چوب و سایر عناصر طبیعی به طور ناخودآگاه سطح استرس و اضطراب ما را کاهش می‌دهد. کار کردن در فضایی آرام تر و جذاب تر که واقعا دوست دارید در آن باشید، بهره‌وری شما و یا کارمندانتان را بیشتر می‌کند.

چوب همچنین برای سلامت فیزیکی شما مفید است

مطالعات نشان داده اند که فضای داخلی مبتنی بر چوب علاوه بر سلامت روانی و شادی، در واقع اثرات مثبتی بر سلامت جسمی ما نیز دارد.  چوب کیفیت هوای داخل خانه را با تنظیم رطوبت، جذب رطوبت اضافی در هوا و سپس رهاسازی آن هنگام کاهش سطح رطوبت برای حفظ تعادل با محیط اطراف، بهبود می‌بخشد.  اگر هوایی که تنفس می‌کنیم بیش از حد مرطوب باشد، باکتری ها و قارچ ها بیشتر احتمال دارد باقی بمانند.  اگر هوا خیلی خشک باشد، منجر به تحریک پوست می شود و می‌تواند باعث ایجاد مشکلات تنفسی شود بنابراین، محیط های چوبی به طور کلی محیط های سالم تر و ضد حساسیت هستند.

چوب بادوام است و نگهداری آن آسان است

از آنجایی روی چوب خاک و زباله نمی‌ماند، تمیز کردن آن بسیار سریع و آسان است و به شما امکان می‌دهد محل کار تمیزتری داشته باشید. چوب همچنین یک ماده محکم و بادوام است که در دراز مدت باعث صرفه جویی در هزینه تعمیرات، تعویض و نوسازی منزل یا شرکتتان می‌شود. به علاوه، چوب در سبک بسیار متنوع است.

برای لطافت بخشیدن به فضای کارتان و داشتن اکسسوری لوکس در آن نگاهی به فروشگاه میناردینو بیندازید.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.