میناردیــنو | MINARDINO

شرایط و قوانین

شرایط و قوانین خرید از فروشگاه میناردیـــنـو

ورود کاربران به فروشگاه اینترنتی میناردیـــنـو و ثبت‌نام در آن به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از خدمات فروشگاه است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین فروشگاه اینترنتی میناردیـــنـو از سوی کاربر است.

راهنمای تعویض و بازگشت کالا

مشتری موظف است در صورتی که کالای دریافت شده دارای مقایرت با کالای خریداری شده از سایت بود و یا هر گونه ایراد و آسیبی در کالا وجود داشت حداکثر تا ۲۴ ساعت از زمان تحویل کالا مورد را به اطلاع پشتیبانی سایت برساند. پس از اعلام، بررسی‌های اولیه توسط پشتیبانی انجام می‌شود و راهنمایی‌های لازم در خصوص عودت یا تعویض کالا به مشتری داده می‌شود. در صورتی که کالا آسیب دیده یا دارای ایراد بود و یا با کالای خریداری شده در سایت تطابق نداشت هزینه عودت کالا برعهده فروشگاه می‌باشد، بنابراین پس از عودت کالا باید تصویر برگه پستی یا فاکتور پیک را برای پشتیبانی ارسال نمایید؛ در صورت عدم داشتن فاکتور پستی یا پیک امکان عودت هزینه ارسال وجود نخواهد داشت. هرگونه دخل و تصرف در کالا، اعم از استفاده و یا مخدوش کردن کالا مانع از امکان عودت کالا می‌شود. لذا قبل از استفاده از محصول آن محصول را با سفارش خود تطبیق دهید. امکان انصراف از خرید به دلایل سلیقه‌ای امکان پذیر نیست.

خسارت در هنگام حمل و نقل

فروشگاه میناردیـــنـو همواره نهایت تلاش خود را می‏‌کند تا کلیه سفارش‏‌ها در نهایت صحت و بدون آسیب به دست مشتریان خود در سراسر کشور برسد. با توجه به بسته بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات، تحویل به هر یک از شرکت‌‏های حمل و نقل معتبر به این معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است و فروشگاه میناردیـــنو در صورت ایجاد خسارت به مرسولات موضوع را از طریق شرکت حمل کننده پیگیری می‌کند. آسیب‏‌های ناشی از حمل و نقل باید حداکثر تا ۲۴ ساعت از زمان تحویل کالا به اطلاع پشتیبانی فروشگاه برسد.

گارانتی و خدمات پس از فروش محصولات

محصولات برند میناردیـــنـو ساخته شده با دست و توسط نیروی انسانی هستند و حکم کار هنری را دارند. توجه داشته باشید که در محصولاتی که از چوب طبیعی استفاده شده است با توجه به ذات چوب و بسته به این که چوب مورد استفاده از کدام قسمت درخت باشد طرح و نقش آن متفاوت خواهد بود پس مطمئناً با عکس‌های موجود در سایت و شبکه‌های اجتماعی تفاوت خواهد داشت. در صورتی که کالا دارای نقص فنی بود و یا در اثر استفاده منطقی دچار ایراد و نقص شد مشتری موظف است تا مساله را حداکثر ظرف مدت یک هفته با پشتیبانی فروشگاه در میان بگذارد و پشتیبانی سایت در صورت تشخیص ایراد در کالا قبل از رسیدن آن به دست مشتری موظف به تعویض آن کالا یا برطرف کردن ایراد آن کالا خواهد بود.